ارسال بیش از 600 اثر به نهمین جشنواره ملی نقش تن پوش

دبیرخانه نهمین جشنواره ملی نقش تن پوش میزبان بیش از 600 اثر متقاضی شرکت در بخش های تی شرت و شال و روسری است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش همزمان با پایان مهلت ارسال آثار، از استقبال مخاطبان و ثبت‌نام 620 اثر در این دوره از جشنواره خبر داد. این آثار متقاضی شرکت در بخش های نقش تی شرت، نقش شال و روسری و طراحی تی شرت هستند.

طبق اعلام دبیرخانه، برای دستیابی به کیفیت مطلوب آثار، در این دوره داوری دومرحله‌ای تدارک دیده شده است. به این معنی که ابتدا آثار جهت شرکت در نمایشگاه داوری اولیه می‌شوند. پس‌ازاین مرحله مشاورانی از اساتید و هنرمندان برجسته به منتخبین مرحله اول جهت بهبود اجرای نهایی اثر معرفی خواهند شد. سپس بعد از اجرای نهایی آثار داوری نهایی و انتخاب برگزیدگان جشنواره صورت خواهد پذیرفت.

همچنین طی نیمه اول مردادماه، اسامی منتخبین داوری مرحله اول و زمان در نظر گرفته‌شده برای اجرای نهایی طرح‌ها اعلام خواهد شد. سپس با افراد منتخب مرحله اول از جانب دبیرخانه تماس برقرار شده و با یکی از مشاوران مرتبط می شوند. .

نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری در پاییز 1401 برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *