انتشار فراخوان پنجمین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا

 

فراخوان پنجمین دوره جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا توسط معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، پنجمین دوره جشنواره ملی مد و لباس دیبا با هدف ایجاد ارتباط موثر بین دانشگاه و صنف و صنعت، شناسایی و معرفی دانشجویان و طراحان مستعد در حوزه مد و لباس ایرانی به بازار، تولید آثار برگزیده با همکاری بخش صنف و صنعت و آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی، تولید و تجاری سازی محصولات برگزار می‌شود.

موضوع محوری طراحی تا دوخت دوره پنجم جشنواره دیبا «طراحی مانتو» است و جزییات بیشتر این موضوع در جلسات توجیهی با تولیدکنندگان میزبان برای مدعوین جشنواره تبیین خواهد شد.

بخش رقابتی این دوره از جشنواره شامل هفت مرحله مختلف از ثبت‌نام متقاضی تا برگزاری جلسات توجیهی، بازدید از کارخانه‌های تولیدکنندگان، طراحی دو مرحله‌ای آثار و برگزاری نمایشگاه و معرفی برگزیدگان در قالب یک رویداد کارآفرینانه خواهد بود.

به رتبه های اول تا سوم این جشنواره تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت و آثار افراد برگزیده وارد چرخه تولید انبوه خواهد شد. همچنین به سایر راه‌یافتگان به مرحله نهایی و نمایشگاه نیز طبق برنامه ریزی های دبیرخانه لوح تقدیر اهدا می‌شود.

مهلت ثبت‌نام اولیه و ارسال تصویر نمونه طراحی‌های شرکت‌کنندگان در قالب رزومه فعالیت های پیشین، تا ١۵ اردیبهشت‌ماه ١۴٠١ خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام خود از طریق سامانه www.jdmod.ir اقدام نمایند.

همچنین مخاطبان می‌توانند جهت دریافت پاسخ سوال‌های احتمالی خود از طریق واتس‌اپ با شماره ۰۹۰۲۴۲۶۳۰۰۵ با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند.

پنجمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و اتحادیه پوشاک تهران و با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در سال 1401 برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *