معرفی راه یافتگان به نمایشگاه پنجمین جشنواره ملی دیبا

به گزارش روابط عمومی جشنواره، پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا با هدف ایجاد ارتباط موثر بین دانشگاه و صنف و صنعت، شناسایی و معرفی دانشجویان و طراحان مستعد در حوزه مد و لباس ایرانی به بازار، تولید آثار برگزیده با همکاری بخش صنف و صنعت و آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی، تولید و تجاری سازی محصولات برگزار می‌شود.

از میان علاقه مندان حوزه طراحی پوشاک که در این دوره از جشنواره ثبت نام نمودند، تعداد 70 نفر پس از ارزیابی اولیه به جلسات توجیهی با برندهای میزبان دعوت شده و پس از برگزاری جلسات توجیهی و شناخت نیاز برندها، به طراحی لباس پرداختند.

تعداد 358 اثر توسط مدعوین مرحله اول برای دبیرخانه جشنواره ارسال شد و بعد از ارزیابی این آثار توسط گروه ارزیاب دبیرخانه و با نظر نهایی برند میزبان، تعداد 21 طرح جهت اجرای نهایی و حضور در نمایشگاه پنجمین جشنواره ملی دیبا انتخاب شدند.

طراحان راه یافته به مرحله نهایی و نمایشگاه جشنواره زهرا رضایی، زهرا فولادی، نگین یزدانی فرد، فادیا شعبانی، طیبه خانی، آزاده هاشمی، الهه ارگنجی، ریحانه سادات پاکدل، ساره بیات، عسل میکانیک، فرزانه سادات میرحسینی، نرگس ملازاده سورکی، نگین امینی و یلدا خلیلی هستند.

برندهای میزبان پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا زیپ دیزاین، سیه‌نا و زانیس هستند که حمایت خود را از اجرای طرح های منتخب در زمینه تهیه متریال و تجهیزات اجرای لباس نیز به منتخین جشنواره اعلام کردند.

پنجمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و همچنین با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درحال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *